Marka Tescil
Marka Tescil

En Değerli Sermayeniz Markanız!

Marka tescil, ticari hayata atılan ilk adımdır ve yapılan her yatırım, aslında markaya yapılmaktadır. Bundan dolayı marka oluşturulurken, hafıza da kalıcı olmasına ve tüketiciler tarafından iyi bir izlenim oluşturmasına dikkat edilmelidir.

Ancak, özgün bir marka bulmak düşünüldüğü kadar kolay değildir.

Türk Patent ve Marka Kurumu’na yılda 100.000’in üzerinde marka başvurusunda bulunulmaktadır. Bu kadar çok başvuru pek tabi ki marka çeşitliliğini daraltmaktadır.

Gordion Patent olarak, müvekkillerimize marka oluşturulması sürecinden başlamak üzere, markanın tescil edilmesi, benzerlerinden korunması, markanın kurumsal kimliğinin oluşturulması ve reklam faaliyetlerine kadar her aşama da danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Marka tescili, başvuru tarihi itibari ile 10 yıl geçerlidir ve her 10 yıl da bir Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde, marka yenileme işleminin yapılması gerekmektedir.

Marka tescil işlemleri ile ilgili sorularınız için iletişim formunu doldurabilir ya da detaylı bilgi için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.

Bilgi verebilmemiz için sizi aramamızı ister misiniz?

Size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi paylaşın, patent ve marka tescili hakkında tüm sorularınızı cevaplamak için arayalım.

Gordion Patent'e hoşgeldiniz.