Fikri ve Sınai Mülkiyet hakları konusunda 13 yıllık tecrübemiz ile Gordion Patent çatısı altında “hızlı, doğru ve güvenilir bilgi” anlayışı ile siz değerli müvekkillerimize marka vekili, patent vekili, patent mühendisi ve danışmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Gordion Patent, prensiplerinden, ideallerinden, müşteri odaklı çalışma sisteminden ödün vermeden kısa zamanda sektörün büyüyen, gelişen ve yenilenen yüzü olmuştur.

Gordion Patent, oluşturduğu kalite anlayışı, hedefleri yüksek tutma politikası, sorumluluklarını zamanında ve eksiksiz yerine getirme prensibi, piyasada edindiği güven ve prestij ile sektöründe örnek gösterilen firmalardandır.

Sürekli gelişen ve değişen iş dünyasında, firmaların iş dünyasına uyum sağlaması konusunda ihtiyaç duyabileceği her türlü  danışmanlık ve teknik destek konusunda gereksinimleri karşılamak için var gücüyle çalışmaktadır.

Bugün kurulan yeni bir işletme, oluşturulan yeni bir tasarım, bulunan yeni bir ürün veya akla gelen yeni bir fikir, tescil işlemleri ile koruma altına alınmaktadır. Keza, firmaların büyümeleri ve uluslararası ticari faaliyetleri de yine tescil korumasının genişlemesine sebep olmaktadır.

Gordion Patent; başta Marka Tescili ve Patent Tescili olmak üzere, Tasarım Tescili, Faydalı Model Tescili, Coğrafi İşaret Tescili, Yurtdışı Tescil, Hukuki Hizmetler, Kalite Belgesi ve Kalite Yönetim Sistemleri, TSE, Yabancı Personel Çalışma İzni, Barkod Tescili konularında hizmet vermektedir.

Ayrıca Gordion Patent, sınai mülkiyet haklarının değerlemesini ve Sınai haklarla ilgili; strateji oluşturulması gayri maddi varlıklarının yönetimi ve Ar-ge oluşturulması konularında  firmalara yol gösterici olmaktadır.

Gordion Patent'e hoşgeldiniz.