Standartlarınızı Oluşturalım!

ISO International Organization for Standardization’ın kısaltması olup Uluslararası Standart Örgütünün hazırlamış olduğu kalite yönetim sistemleri standardıdır.

ISO 9001 sistemi kuruluşların kendilerini geliştirmesi, bir düzen ve disiplin içinde sistematik olarak çalışabilmeleri için uygun bir ortam hazırlar. ISO 9001 reklam ve prestij kazandırmasına ek olarak kuruluşlara işleyişlerini yeniden gözden geçirme ve sürekli iyileştirme imkanı sağlar.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, günümüzde pek çok kuruluşun uygulamaya koyduğu ve kurumsallaşmada büyük önem teşkil eden bir standart olması itibariyle oldukça kıymetlidir. Artık büyümekte olan ya da günümüz rekabetçi ortam koşullarında, sürekli yenilenerek bir adım öne geçmeyi hedefleyen firmalar için olmazsa olmaz bir sistem haline gelmiştir.

Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi (TSE), Ülkemizde standardı meydana getiren hususlarda, üretime yeterlilik belgesi almaya hak kazanmış kuruluşların söz konusu mamullerinin, alakalı Türk Standartlarına uygunluğunu gösteren ve yapılan anlaşma ile TSE markasının faaliyet  hakkı verilerek şirket adına oluşturulan, üzerinde TSE amblemini kullanacak mamullerin ticari markasını, sınıfını, cinsini, türünü ve  tipini belirten, geçerlilik süresi bir sene ile sınırlı olan belgedir.

Gordion Patent olarak firmamız yıllar boyu kazandığı bilgi, birikim ve tecrübesiyle Kalite Belgeleri, TSE, CE, Hizmet Yeterlilik Belgesi, Helal Gıda vb. belgelerin başvurularından itibaren, denetimlerden başarıyla geçilmesi, belgelerin ve doğru uygulamaların işletmenize kazandırılmasına kadar olan süreçte gereken her türlü desteği vermektedir.

 

Gordion Patent'e hoşgeldiniz.