Marka sahipleri, tescilli ya da başvuru aşamasında olan markalarını korumak hususunda, her 15 gün de bir yayınlanan Resmi Marka Bültenini takip ederek markaları ile aynı ya da benzer olanlarını tespit edip itiraz etme hakkına sahiptirler.

Ancak marka sahiplerinin bu takipleri ayda iki defa periyodik olarak yapmaları oldukça zor bir işlemdir. Aynı ya da ayırt edilemeyecek derecede benzer markaların tespitini yapmak ve bu hususta itiraz işlemlerini gerçekleştirmek profesyonellik isteyen bir iştir. Bu nedenle marka sahibi müvekkillerimizin haklarının devam ettirilmesi açısından Gordion Patent olarak sadece tescil ve itiraz işlemlerini yürütmekle kalmayıp, benzer marka takiplerini yapmakta ve müvekkillerimizi zor durumlara düşürebilecek benzer markaları tespit ederek uyarmaktayız.

Marka Takibi ve Koruma işlemleri ile ilgili sorularınız için iletişim formunu doldurabilir ya da detaylı bilgi için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.

Bilgi verebilmemiz için sizi aramamızı ister misiniz?

Size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi paylaşın, patent ve marka tescili hakkında tüm sorularınızı cevaplamak için arayalım.

Gordion Patent'e hoşgeldiniz.